fbpx

Перегляд творчих робіт та невимушений діалог. Випускники 3-го семінару «Бізнес та суспільство» отримали сертифікати

2 липня 2021 року відбулася перша офлайн-зустріч випускників 3-го семінару «Бізнес та суспільство». Учасники отримали сертифікати, презентували творчі роботи, обмінялися думками та ідеями у невимушеній атмосфері. 

Семінар «Бізнес та суспільство» — серія заходів, які спрямовані створити платформу для діалогу між лідерами бізнесу. Критерії відбору учасників: 

  • готовність до трансформацій сталих уявлень про природу підприємництва та лідерства; 
  • здатність вкладати час та зусилля у власний розвиток, формування ціннісних орієнтирів у бізнес-середовищі; 
  • бажання та спроможність мислити і діяти прогресивно та довгостроково в інтересах суспільства.

Семінар поділений на 4 тематичних блоки: «Homo economicus: у пошуках себе», «Бізнес і влада», «Справедливість, етика та мораль у бізнесі», «Лідерство та цінності у вирі сучасності». У рамках кожного з них учасники беруть участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу, а також у бесідах з лідерами та експертами різних галузей. 

Учасники групи «Бізнес та суспільство-3»  навчалися в онлайн-форматі. А під час офлайн-зустрічі до них також приєдналися учасники перших двох груп семінару «Бізнес та суспільство». Разом вони переглянули творчі роботи, створені під час семінарів, познайомилися та поспілкувалися. Крім того, в урочистій атмосфері учасники третьої семінарської групи отримали сертифікати. 

Ціль семінару «Бізнес та суспільство» розширити уявлення про суспільні процеси та домінуючі цінності, допомогти підприємцям краще зрозуміти свою роль у  розбудові більш досконалого суспільства. Офлайн зустрічі, які проходять під час або після закінчення семінарів — чудова можливість обмінятися думками, отримати натхнення та величезний запас енергії,  — зазначила Аліна Шклярук, директорка семінарських програм Аспен Інституту Київ.

X