fbpx

Простір для взаєморозуміння між українськими лідерами. Пройшов третій семінар проєкту «Переосмислення української ідентичності»

3 липня у рамках реалізації програми «Національна ідентичність» Аспен Інституту Київ відбувся третій семінар. За круглим столом лідери різних сфер відверто обговорили визначні для сьогодення та майбутнього України питання. Серед них: національний наратив, права людини, еволюція національної ідентичності. 

Учасниками семінару стали політичні лідери, державні службовці вищого рівня, лідери бізнесу та місцевого самоврядування, публічні інтелектуали. 

На початку семінару до учасників звернулася Юлія Тичківська, виконавча директорка Аспен Інституту Київ. Вона наголосила, що мета заходу — створити простір для взаєморозуміння між українськими лідерами та співтворення ними майбутнього. 

Захід пройшов у форматі off the record. Учасники говорили про сьогоднішню Україну, її минуле та майбутнє. Аналізували питання національної ідентичності та факторів, які її визначають, прав людини та національного наративу.  

Модеровані діалоги з елементами сократівського методу будувалися на текстах сучасних українських мислителів. Їх підготували спеціально для проєкту «Переосмислення української ідентичності». Кожна тема отримувала своє продовження, у ході обговорення учасники генерували нові сенси та ідеї. 

Мета Аспен-діалогу — дати лідерам різних сфер можливість почути одне одного. На мою думку, нам вдалося створити атмосферу довіри та надати учасникам можливість відкрито висловлювати свою позицію. Дискусія була багатогранною і насиченою. Переконана, кожен виніс з неї цінний досвід, — зазначила Олена Фоміна, керівниця програми «Національна ідентичність» Аспен Інституту Київ. 

Модерували семінар Антон Дробович, голова Українського інституту національної пам’яті та Андрій Кулаков, Директор з програмної діяльності ГО «Інтерньюз-Україна», координатор Програми для Спільноти Аспен Інституту Київ.

Аспен Інститут Київ дякує учасникам семінару за щиру розмову! 

Запрошуємо до участі народних депутатів україни, державних службовців вищого рівня, лідерів бізнес-асоціацій та медіа спільноти, публічних інтелектуалів.

Проєкт «Переосмислення української ідентичності» реалізується за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики Україні, за фінансової підтримки Європейського Союзу.

X