fbpx

Розвиток культури діалогу в Україні: Аспен Інститут Київ провів семінар для членів YPO Kyiv Chapter

Розвиток культури діалогу в Україні наближає нас до становлення суспільства гідного життя. Одним з напрямів діяльності Інституту є проведення семінарів для партнерських організацій, члени яких отримують можливість обмінятись лідерським досвідом, обговорити виклики сьогодення, спробувати передбачити тенденції майбутнього і взяти участь в унікальній творчій роботі.

 9-13 лютого Аспен Інститут Київ провів семінар “Бізнес та суспільство” для членів YPO Kyiv Chapter. Впродовж семінару  власники та керівники міжнародних та українських компаній обговорювали тексти класичних та сучасних мислителів, шукаючи відповіді на питання сучасності. Зверталися до тем природи підприємництва, влади, лідерства, власності, справедливості, свободи, суспільного договору та ін. 

Попри інколи відмінні думки учасників, обговорення відбувалось у щирій атмосфері невимушеного діалогу, адже особливістю Аспен-методу є апеляція до змісту ідей та думок, а не до особистостей.

Модерували семінар Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ та Сергій Роголь, співвласник групи компаній “ЕСТЕТ”.

Координувала семінар Аліна Шклярук, директорка семінарських програм Аспен Інституту Київ.

X