fbpx

Грані лідерства та економічна природа людини: Аспен Інститут Київ провів сьомий семінар “Бізнес та суспільство”

Що спонукає людину до економічної діяльності та підприємництва? Як протидіяти викликам війни та зберігати стійкість? У чому особливість бізнес-лідерства в інформаційну епоху?

З 2 по 8 грудня у Карпатах пройшов сьомий семінар “Бізнес та суспільство”. Він обʼєднав 24 учасники — підприємців, власників та керівників підприємств, представників влади, державних установ і професійних об’єднань, що сприяють розвитку бізнесу із різних міст України.  

На основі текстів сучасних та класичних мислителів учасники події шукали відповіді на одвічні питання, осмислюючи їх через власний життєвий досвід та взаємодоповнюючи неординарними поглядами. Кожен мав можливість висловити свою думку та розширити горизонти світосприйняття за рахунок думок інших учасників. 

Впродовж тижня учасники вели діалоги про природу людини, власність, відповідальність та грані лідерства, мораль та етику у підприємництві, добре життя та інші фундаментальні категорії. Важливою темою семінару стали виклики сучасності, зокрема — повномасштабна російсько-українська війна.

Семінар модерували Єгор Григоренко, партнер, керівник департаментів консалтингу та управління ризиками «Делойт» в Україні, член Наглядової Ради КШЕ,  та Євген Лемберг, Голова ради групи компаній «Арикол». 

Координувала проведення події директорка семінарських програм Аспен Інституту Київ Аліна Шклярук.

Вітаємо учасників із завершенням семінару! Сподіваємося, досвід, здобутий під час тижня обміну ідеями, надихне їх на нові звершення та відкриє нові горизонти пізнання!


X