fbpx

Леся Василенко, народна депутатка України та випускниця семінару “Цінності та суспільство” — 5, взяла участь у 15-му форумі «Європа-Африка»

Україна вперше взяла участь у форумі «Європа-Африка».

Леся Василенко, народна депутатка України та випускниця семінару “Цінності та суспільство” — 5, взяла участь у 15-му форумі «Європа-Африка», у Аннесі, Франція.

Цей форум організовує  Аспен Інститут (США). На його теренах збираються вищі урядовці, великий бізнес, представники банків регіонального розвитку, стартапери, а цього року — ще й європейські генерали, єврокомісари, провідні експерти. Представниця України також вперше долучилася до форуму.

“За 4 роки роботи з Глобальним Півднем, вперше потрапила в середовище, де до України жодних претензій немає і навпаки — повне розуміння, що ми жертва агресії. Ілюзій немає, що міжнародна система на чолі з ООН давно себе не виправдовує, а війна, якій дозволили статися — всерйоз і надовго”, — каже Леся Василенко.

Крім публічних заходів, пані Леся взяла участь у двосторонніх зустрічах з віце-президенткою ECOWAS (Економічне співтовариство країн Західної Африки) Дамтьєн Ларблі, президентом Центрального банку держав Західної Африки Сержем Екуе, французьким генералом Домініком Трінкваном. 

Дякуємо колегам за організацію чудового та змістовного заходу! 

X