Good Governance Forum 2019

 • Date:
  11 вересня, 2019
 • Місце проведення
  Київ, Україна

У пошуках ідеалу доброго суспільства (good society), Аспен Інститут Київ проведе Форум Доброго Врядування 2019. Форум покликаний сприяти лідерам із різних країн обміну досвідом та ідеями з питань демократичного врядування та розробки рішень для спільних проблем. пов’язаних з проникненням цифрових технологій.

Форум Доброго Врядування є частиною Програми “Доброго Врядування” та організований за підтримки  гранту від Luminate та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Перед демократичними суспільствами по всьому світу постали численні виклики. Такі питання, як геополітичні конфлікти та тероризм, масові спостереження, дезінформація, втручання у виборчі процеси загрожують демократичним порядкам, інституціям та врядуванню. З цих викликів цифрові загрози мають найменш підготовлені відповіді в більшості демократичних суспільств, як розвинутих, так і тих, що розвиваються. Тому обмін відповідними знаннями та досвідом боротьби з цим новим видом небезпечних впливів, що загрожують глобальній стабільності, є спільним інтересом.

Форум Доброго Врядування 2019 буде присвячений основним викликам перед державним врядуванням та відповідям на них з фокусом на таких питаннях:

Безпека в умовах розвитку штучного інтелекту. Огляд останніх розробок у сфері штучного інтелекту та їх впливу на соціальні процеси в різних демократичних суспільствах, а також демократичні інституції. Аналіз основних викликів, пов’язаних з розвитком штучного інтелекту, які мають бути вирішені найближчим часом (3-5 років) та їх актуальність для України. Визначення конкретних заходів, які доцільно вжити на різних стадіях формування державної політики, зокрема, в межах міжнародного співробітництва. Штучний інтелект як сфера для дослідження

Цифрові медіа. Огляд можливих відповідей з боку державних інституцій на основні загрози демократії, що пов’язані з розвитком цифрових медіа (пропаганда, фейки, токсичні медіа) в різних суспільствах.

Цифрові права. Концепція цифрових прав: визначення та огляд, обговорення цінностей та принципів розробки політики в сфері захисту цифрових прав, існуючих
форматів міжнародного співробітництва в цій галузі.

 

Aудиторія

Форум розрахований на представників таких установ та стейкголдерів: державних та недержавних посадових осіб, неурядових організацій, бізнес-асоціацій, представників середнього та великого бізнесу (власників, генеральних директорів), засновників та керівників медіа-холдингів, головних редакторів та / або провідних журналістів, науковців, представників медіа, міжнародних організацій. На Форумі очікується близько 120 учасників.

 

 • Наталія Яресько
  Голова наглядової ради, Аспен Інститут Київ Виконавча директорка, Financial Oversight & Management Board (FOMB) в Пуерто-Ріко
  View Profile

Oрганізатори