fbpx
Віталій Мороз

Віталій Мороз

Керівник програм нових медіа, Internews, Україна

Віталій Мороз займає посаду керівника програм нових медіа в ГО “Інтерньюз-Україна”, однієї з найбільш медійних громадських організацій в Україні.

В Інтерньюз-Україна він відповідає за розвиток інноваційних освітніх проектів для журналістів та громадянського суспільства. Проводить навчання та розвиває програми, націлені на роботу онлайн-ЗМІ, соціальних медіа, цифрової комунікації та цифрової безпеки.

Раніше він працював як менеджер проектів у київському офісі міжнародної організації «Freedom House», де опікувався проектами спостереження та освітніх ініціатив під час виборів, а також проектами контролю за діями влади.

За першою освітою – політолог, отримав ступінь бакалавра і магістра політології в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія». У 2014 році Віталій Мороз здобув ступінь магістра журналістики в Emerson College, Boston, де він навчався за Програмою імені Фулбрайта. Під час навчання захистив магістерський диплом на тему впливу соціальних медіа на антиурядові протести в Україні в 2013-2014 рр.

Його публікації з’являлися в Українській Правді, Критиці, журналах Корреспондент, Профіль, Газеті по-українськи.

Проводить навчання та розвиває програми, націлені на роботу онлайн-ЗМІ, соціальних медіа, цифрової комунікації та цифрової безпеки.

X