П’ятий #UkrainianDialogue з Аспен Інститутом Мексика: як захистити демократичні цінності

Спільно з Аспен Інститутом Мексика, Аспен Інститут Київ провів п’ятий діалог. Модератором сесії був Енріке Берруга Філлой, виконавчий директор Аспен Інституту Мексика. Ми запустили проєкт #UkrainianDialogue, щоб спілкуватися зі спільнотами міжнародних партнерів, надавати їм правдиву інформацію про російську війну в Україні та пояснювати, як світ може нам допомогти.
  • Геннадій Чижиков – президент Торгово-промислової палати України. Він народився в Донецьку, там жив і навчався. Під час цієї війни, яка розпочалася в Україні 8 років тому, він разом із родиною втратив три будинки. Він зазначив, що, за підрахунками, майже 30% українських підприємств зупинилися, а 15% з них працюють частково. Геннадій Чижиков зазначив, що попри всі виклики цієї страшної війни, українці стали сильнішими як нація.
  • Андрій Загороднюк – голова правління Центру оборонних стратегій. Також з 2019 по 2020 рік був міністром оборони України. Андрій зазначив, що нинішня російська влада має певне бачення своєї ролі у світі. Їхнє бачення цього світу бачить країни або своїми ворогами, або повністю залежними від Росії. Він підкреслив, що мета Росії – зробити Україну повністю залежною державою, яка не має свободи поза російським впливом.
  • Наталія Яресько голова Аспен Інституту Київ, Міністерка фінансів України (2014-2016). Вона підкреслила, що кожна компанія, яка вирішила залишитися в Росії, продовжує платити податки і, таким чином, продовжує фінансувати війну. Також вона зазначила, що однією з причин повномасштабного російського військового вторгнення в Україну було те, що Україна показала, що може бути успішною і стала сильнішою незалежною вільною демократією.
Ми вдячні Аспен Інституту Мексика за підтримку та можливість вести діалог із мексиканською спільнотою.
X