fbpx

Аспен Інститут Мексика: п’ятий #UkrainianDialogue про те, як захистити демократичні цінності

Спільно з Аспен Інститутом Мексика, Аспен Інститут Київ провів п’ятий діалог. Модератором сесії був Енріке Берруга Філлой, виконавчий директор Аспен Інституту Мексика. Ми запустили проєкт #UkrainianDialogue, щоб спілкуватися зі спільнотами міжнародних партнерів, надавати їм правдиву інформацію про російську війну в Україні та пояснювати, як світ може нам допомогти.
  • Геннадій Чижиков – президент Торгово-промислової палати України. Він народився в Донецьку, там жив і навчався. Під час цієї війни, яка розпочалася в Україні 8 років тому, він разом із родиною втратив три будинки. Він зазначив, що, за підрахунками, майже 30% українських підприємств зупинилися, а 15% з них працюють частково. Геннадій Чижиков зазначив, що попри всі виклики цієї страшної війни, українці стали сильнішими як нація.
  • Андрій Загороднюк – голова правління Центру оборонних стратегій. Також з 2019 по 2020 рік був міністром оборони України. Андрій зазначив, що нинішня російська влада має певне бачення своєї ролі у світі. Їхнє бачення цього світу бачить країни або своїми ворогами, або повністю залежними від Росії. Він підкреслив, що мета Росії – зробити Україну повністю залежною державою, яка не має свободи поза російським впливом.
  • Наталія Яресько голова Аспен Інституту Київ, Міністерка фінансів України (2014-2016). Вона підкреслила, що кожна компанія, яка вирішила залишитися в Росії, продовжує платити податки і, таким чином, продовжує фінансувати війну. Також вона зазначила, що однією з причин повномасштабного російського військового вторгнення в Україну було те, що Україна показала, що може бути успішною і стала сильнішою незалежною вільною демократією.
Ми вдячні Аспен Інституту Мексика за підтримку та можливість вести діалог із мексиканською спільнотою.

Українські лідери розповідають про особливості російського та українського суспільств, причини російського вторгнення в Україну, його наслідки для інших країн, та шляхи, як західна спільнота може допомогти захистити цінності та мир у світі. Це не лише аналітика та інсайти, а й особисті історії боротьби за свободу та гідність.

Дивіться на YouTube
Слухайте на Apple Podcasts
Слухайте на Google Podcasts
Слухайте на Spotify

X