fbpx

Зустріч Наглядової Ради Аспен Інституту Київ у Давосі: яким чином Інститут долучається до боротьби за свободу

Україна сьогодні зіштовхнулася чи не з найбільшим викликом, який може постати перед державою. Боротьба за свободу та незалежність триває у всіх вимірах. Аспен Інститут Київ активно напрацьовує подальші кроки, які б допомогли нашій країні перемогти у війні та побудувати гідне майбутнє.

25 травня під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі, відбулася зустріч Наглядової Ради Аспен Інституту Київ. Впродовж зустрічі учасники обговорили поточну діяльність  Аспен Інституту Київ. З першого дня війни Аспен Інститут Київ та його Спільнота долучилися до допомоги Україні та роблять все заради наближення перемоги:

  • Велика кількість наших випускників та членів Аспен-спільноти долучились до боротьби з ворогом як на передовій, так і в тилу. Ми створили сайт з ініціативами аспенівців, на якому, станом на тепер, зібрано вже 83 ініціативи: https://www.aspeninitiativesua.org/
  • Активно триває співпраця з міжнародною мережею партнерів Аспен Інституту. Від  початку квітня ми розпочали проєкт #UkrainianDialogue та провели події для спільнот восьми Аспен Інститутів світу: Іспанії, Італії,Франції, Нової Зеландії, Мексики, Румунії, Німеччини та Центральної Європи. Також, на основі проведених подій, ми запустили подкаст. Ви можете послухати подкаст на платформах:
  • Розуміючи важливість взаємодії лідерів, ми продовжуємо розвиток програми для Спільноти Аспен Інституту Київ та вже анонсували новий сезон.

Члени Наглядової Ради також обмінялись ідеями щодо майбутніх пріоритетів Аспен Інституту Київ у другому півріччі 2022 року та подальшої стратегії розвитку Інституту в Україні.

X