fbpx

Аспен Інститут Київ запустив новий подкаст #UkrainianDialogue, де українські лідери діляться своїми поглядами щодо російсько-української війни

Аспен Інститут Київ представляє новий подкаст #UkrainianDialogue, де лідери розповідають про особливості російського та українського суспільств, причини російського вторгнення в Україну, його наслідки для інших країн, та шляхи, як західна спільнота може допомогти захистити цінності та мир у світі . Це не лише аналітика та інсайти, а й особисті історії боротьби за свободу та гідність. Обговорення були проведені Аспен Інститутом Київ разом з його міжнародними партнерами.

Перший #UkrainianDialogue відбувся у співпраці з Аспен Інститутом Іспанія. Серед головних питань панельної дискусії:

  • Які причини російської війни проти України і як вона змінила життя українців?
  •  Як працює великий український бізнес в умовах війни?
  •  Який тип системи безпеки слід створити у світі, щоб запобігти війнам? 
  • Як поводяться росіяни в тимчасово окупованих містах? У чому зараз найбільша потреба України?

Модератором дискусії був Хосе Марія де Арейлза, генеральний секретар Аспен Інституту Іспанія. На початку заходу зі вступним словом виступила Юлія Тичківська, виконавча директорка Аспен Інституту Київ.

Спікери першого епізоду:

Антон Дробович, голова Українського інституту національної пам’яті, Наталія Ємченко, директорка зі зв’язків з громадськістю та комунікацій SCM, Олександр Новіков, голова Національного агентства з питань запобігання корупції, Даша Зарівна, радниця з комунікацій Голови Офісу Президента України.

Прослухати перший епізод:

X