fbpx

Боротьба за свободу. Аспен Інститут Київ зібрав 83 ініціативи членів Спільноти та випускників

Аспен Інститут Київ створив спеціальний сайт для ініціатив членів Спільноти та випускників, спрямованих на досягнення перемоги України. Станом на 19 травня виконавча команда зібрала 83 ініціативи. Ознайомтеся з ними та долучайтеся за посиланням: https://www.aspeninitiativesua.org

З перших днів повномасштабного вторгнення Росії українці показали неймовірну здатність самоорганізовуватися і вирішувати будь-які задачі швидко та ефективно. Члени Спільноти та випускники семінарів Аспен Інституту Київ теж доводять, що цінності проявляються в діях. Їх ініціативи та проєкти наближають перемогу на всіх фронтах. 

Виконавча команда Аспен Інституту Київ створила сайт, де збирає та систематизуємо ці ініціативи. Станом на 19 травня за посиланням можна долучитися до 83 проєктів. Крім того, інформація на сайті може бути актуальною для українців, які потребують допомоги. 

Ініціативи згруповані за шістьма розділами: гуманітарна допомога, медична допомога, допомога армії, допомога біженцям, медіа підтримка та інше. Сайт також дає можливість зв’язатися з ініціаторами.

X