fbpx

24 учасники семінару «Відповідальне лідерство» приєдналися до Аспен-спільноти

З 22 по 28 травня в Карпатах відбувся 22-й семінар «Відповідальне лідерство», в якому взяли участь 24 лідери з різних сфер і регіонів України.

Впродовж тижня представники бізнесу, державного врядування, академічної спільноти, медіа, культури, спорту, медицини, громадянського суспільства та інших важливих соціальних сфер зверталися до праць класичних та сучасних мислителів, обмінюючись думками і досвідом.

Семінар має на меті залучити учасників до діалогу щодо людської природи, влади, свободи, власності, проблем рівності, гідного життя, справедливості, лідерства та тенденцій, які формують наше майбутнє через обговорення значущих філософських текстів.

Відмовляючись від стандартних відповідей на користь аналізу складних питань етичного характеру, учасники обмінювались точками зору та знаннями, зміцнюючи підґрунтя для самоусвідомлення в умовах прийняття не тільки особисто важливих рішень, але з оглядом на розвиток більш досконалого і доброго суспільства (good society).

Щиро дякуємо модераторам семінару Андрію Кулакову та Сергію Роголю  за змістовні діалоги!

Семінар координувала директорка семінарських програм Аліна Шклярук.

Команда Аспен Інституту Київ щиро вітає групу «Відповідальне лідерство» з завершенням семінару та долученням до Аспен-спільноти!

Щоб подбати про безпеку під час заходу, усі учасники перед початком семінару пройшли ПЛР-тестування на виявлення COVID-19.

X