fbpx

Відбувся перший семінар проєкту «Переосмислення української ідентичності»

22 травня відбувся перший семінар проєкту «Переосмислення української ідентичності», участь у якому взяли політичні лідери, державні службовці вищого рівня, лідери бізнесу, публічні інтелектуали та представники медіа.  

Метою проєкту є перегляд роз’єднуючих національних дискурсів та поширення культури діалогу серед українських політичних лідерів. Проєкт покликаний сприяти збільшенню толерантності до різноманіття поглядів та цінностей в українському суспільстві. 

20 учасників семінару у модерованих діалогах із елементами сократівського методу – спільно обговорювали тексти сучасних мислителів, обмінювались думками і досвідом з наміром глибше зрозуміти та осмислити тематики, пов’язані з сучасною українською ідентичністю.

З вступним словом виступила Юлія Тичківська, виконавча директорка Аспен Інституту Київ, яка наголосила на важливості залучення лідерів до змістовного діалогу про українську ідентичність.

Модерували семінар Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ та Володимир Фадєєв, завідувач відділу Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України.

Дякуємо потужній групі учасників семінару за відкритість та змістовний обмін думками.

В рамках проєкту планується проведення 10 семінарів. Ми запрошуємо політичних лідерів національного та регіонального рівня зголошуватись на участь у семінарі.

Контактна особа з питань реалізації Проєкту – Олена Фоміна, менеджерка Програми «Національна ідентичність», email: of@aspeninstitutekyiv.org.

Проєкт «Переосмислення української ідентичності» розвивається за фінансової підтримки Європейського Союзу.

X