fbpx

Відбувся 20-й семінар “Відповідальне лідерство”

2-18 жовтня 2019 року в Карпатах відбувся 20-й семінар “Відповідальне лідерство”, в якому взяли участь лідери з 10-и міст і сіл України. До діалогу були залучені представники бізнесу, державного врядування, академічної спільноти, медіа, культури, мистецтва, медицини, громадянського суспільства та інших важливих соціальних сфер.

Під час семінару учасникам була надана можливість ознайомитись з різними точками зору щодо природи людини, ролі держави, прав індивіда, власності, суперечностей у суспільстві, закону і справедливості, свобод тощо.

В ході обговорення класичних і сучасних текстів з використанням елементів сократівської методу ведення дискусії особлива увага була приділена питанням фундаментальних основ доброго суспільства (good society), а також викликів, які постають перед сучасним людством, та цінностей, що лежать в основі прийняття повсякденних рішень.

Наступний семінар “Відповідальне лідерство” відбудеться у березні 2020 року. Інформацію щодо конкурсу буде розміщено на сайті Інституту. Також підписуйтеся на нашу розсилку, щоб першими отримувати наші новини>>

 

 

Аспен Інститут Київ – це українська позапартійна громадська спілка, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями.

X