fbpx

Аспен Інститут Київ провів ювілейний 25-й семінар “Відповідальне лідерство”: різноголосся лідерів задля обміну ідеями

14 — 20 жовтня у Карпатах відбувся ювілейний 25-й семінар “Відповідальне лідерство”. 

Представники бізнесу, державного управління, медіа, культури, громадянського суспільства, військовослужбовці, спортсмени та представники інших важливих сфер долучилися до діалогу щодо людської природи, влади, свободи, власності, проблем рівності, гідного життя, справедливості, лідерства та тенденцій, які формують наше майбутнє через обговорення значущих філософських текстів. 

Під час обговорень учасники зверталися до праць класичних та сучасних мислителів, щоб глибше зрозуміти власні цінності та лідерську місію. Серед авторів, чиїми ідеями надихалися учасники, – Арістотель, Чарльз Дарвін, Томас Гоббс, Жан-Жак Руссо, Джон Локк, Алексіс де Токвіль, Вацлав Гавел та інші мислителі.

Вихід за рамки звичного світосприйняття та обмін думками шляхом діалогу сприяє пошуку рішень для вирішення нагальних проблем і розвитку суспільства в цілому. Такий метод дозволяє дізнатись про всі грані будь-якої проблематики, а різноголосся лідерів сприяє взаємозбагаченню ідеями для відповіді на фундаментальні питання та актуальні на сьогоднішній день. Тож, команда Інституту сподівається, що досвід участі у семінарі стане для учасників корисним та трансформаційним. 

Щиро дякуємо модераторам семінару — Сергію Роголю та Володимиру Фадєєву — за змістовні діалоги!

Семінар координувала директорка семінарських програм Аліна Шклярук.

Команда Аспен Інституту Київ щиро вітає групу “Відповідальне лідерство” з завершенням семінару!


X