fbpx

Аспен Інститут Київ оголошує набір заявок на семінар “Суспільний договір України”

Аспен Інститут Київ оголошує набір заявок на семінар “Суспільний договір України”. 

Подати заявку можна за посиланням.

З 2022 року Аспен Інститут Київ працює над залученням лідерів українського суспільства до напрацювання візії майбутнього. За час реалізації проєкту Інститут провів 9 онлайн-семінарів, 4 семінари наживо. Всього в обговореннях взяло участь більше 300 лідерів різних сфер: народні депутати, представники Кабміну, судової влади, держслужбовці вищого рівня,  фахівці юридичної галузі,  діячі культури, медіа та інших суспільно значущих галузей. 

Інститут заохочує рефлексії на тему суспільного договору та оголошує подачу заявок на семінар для якомога ширшого залучення стейкголдерів до процесу творення системної візії майбутнього. Це перший семінар проєкту, до якого можна буде долучитися на основі відбору. 

Обговорення відбуватиметься на основі збірки есеїв провідних українських мислителів “(Пере)осмислення суспільного договору України”, яку впорядкував Аспен Інститут Київ.

Семінар відбудеться 25 листопада 2023 року (09:30-18:00, м, Київ).

Дедлайн подачі заявок — 10 листопада.

Група учасників буде сформована за принципов представлення різних професійних сфер. Учасників, які подадуть заявки на семінар,  інформуватимемо про заходи програми у 2024 році.

Проєкт «Суспільний договір для України» реалізується за підтримки NED (National Endowment for Democracy).

X