fbpx

Семінар «(Пере)осмислення суспільного договору України»

Про семінар

У 2022 році Аспен Інститут Київ розпочав реалізацію проєкту «Про суспільний договір для України», який передбачає серію діалогових заходів для обговорення різних аспектів суспільного договору, зокрема, на основі класичних та сучасних текстів.

25 листопада (09:30-18:00) Аспен Інститут Київ проведе семінар, який об’єднає представників різних професійних сфер для обговорення текстів українських авторів.
Олеся Островська-Люта, Олег Хома, Володимир Єрмоленко, Вахтанґ Кебуладзе, Ярослав Грицак, Павло Шеремета, Сергій Корсунський та Всеволод Речицький) поділилися своїми роздумами щодо майбутнього устрою нашого суспільства, спільних принципів та цінностей як основи національного відновлення, протиріч та можливостей, які потребують постійної уваги лідерів та й всіх співгромадян.

Учасники семінару братимуть участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу – спільно обговорюватимуть тексти сучасних мислителів, обмінюватимуться думками і баченням основних напрямів трансформації суспільства та реформ у країні, а також подолання викликів воєнного часу.

Група учасників буде сформована за принципом представлення різних професійних сфер.

Чи брали ви участь у програмах Аспен Інституту Київ?
У яких програмах Ви брали участь?
Надіслати
X