fbpx

Директор програмного розвитку Денис Полтавець та координатор Програми для Спільноти Аспен Інституту Київ Андрій Кулаков взяли участь у міжнародному семінарі для модераторів

Аспен Інститут США у партнерстві з Аспен Інститутом Румунія провели методологічний семінар для модераторів мережі партнерів Аспен Інститутів. Захід обʼєднав понад 20 учасників з різних країн світу, яких делегували національні та регіональні Аспен Інститути. 

З української сторони у семінарі взяли участь Директор програмного розвитку Денис Полтавець та координатор Програми для Спільноти Аспен Інституту Київ Андрій Кулаков. За їхніми словами, захід розширив арсенал інструментів для побудови аспенівського діалогу, а також надихнув на нові підходи для підготовки до семінарів відповідно до їх специфіки.

Модератором семінару був Тодд Брейфогл, виконавчий директор семінарів Аспен Інституту (США). Співмодерувала захід Мадаліна Мокан з Аспен Інституту Румунія.

Семінар був спрямований на розширення інструментарію модераторів, зокрема, використання різних вправ для активізації діалогу, роботи в групах і парах, різних підходів до аналізу текстів та методів залучення учасників. Одним з найяскравіших вражень від методологічного семінару, за словами його учасників, – це обговорення творів образотворчого мистецтва та поезії. 

Дякуємо партнерам за проведення семінару та надихаючий практичний досвід для модераторів!


X