fbpx

Aspen Young European Leaders 2023 — відбувся семінар в Уельсі для представників мережі Аспен Інститутів

В Уельсі (Сполучене Королівство) відбувся семінар Aspen Young European Leaders 2023. Співорганізатором заходу був Аспен Інститут Київ. 

Першопочатково проведення семінару було заплановано в Україні, проте, через безпекову ситуацію, захід було перенесено до Британських островів і організовано за підтримки Aspen Institute UK.

У семінарі взяли участь молоді лідери, яких номінували Аспен Інститути з різних країн світу. Від квоти Аспен Інституту Київ участь взяли двоє учасниць.

Одним із модераторів семінару виступив координатор Програми для Спільноти Аспен Інституту Київ Андрій Кулаков, а співмодерувала Рут Джірардет, представниця команди Aspen Institute UK. 

Осьовою темою семінару стало збереження солідарності і, водночас, різноманіття та множинності у сучасній Європі, — “State of the union: Collaboration and strife in Europe”. 

Учасники обговорювали глобальні сучасні виклики, зокрема, кліматичні зміни, забезпеченість енергоресурсами, інклюзивність, міграційну політика тощо. Особливий акцент організатори зробили на темі повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Крім цього, у збірці текстів були присутні праці не тільки світових мислителів та інтелектуалів, а й українських поетів, зокрема, Івана Франка. 

Учасники мали змогу ознайомитися із самобутньою культурою, природою, ідентичність Уельсу, так само як і взаємозбагатися ідеями задля розвитку себе та своїх спільнот.

Ми щиро вдячні учасникам за активну участь та внесок у обговорення протягом семінару. 

X