fbpx

В Берліні відбулася робоча зустріч Міжнародного комітету Аспен Інститутів

27-29 березня, Аспен Інститут Німеччина приймав керівників всіх Аспен Інститутів з 13 країн світу в рамках щорічного засідання Міжнародного комітету в Берліні. Учасницею від Аспен Інституту Київ була Юлія Тичківська, виконавча директорка.

Ключовою подією програми був урочистий прийом, на якому з доповіддю про майбутнє Європи та світу виступила Annegret Kramp-Karrenbauer, керівник  Christian Democratic Union та Elliot Gerson, віце-президент The Aspen Institute (USA).

В рамках зустрічі також відбулася друга щорічна конференція «Berlin AI conference», що мала тему «Визначення людства: політика і етика в епоху штучного інтелекту». Подія мала міжнародний формат та зібрала понад 200 експертів з різних сфер, аби обговорити питання довкола етики та політики використання штучного інтелекту в Німеччині, Європі та за її межами. Дискусії були сфокусовані довкола пошуків шляхів, якими громадяни, розробники, уряди, компанії та громадянське суспільство можуть створити належну етичну та політичну основу для безпечного використання всіх можливостей AI та машинного навчання. Зокрема, дискусії були навколо ключового принципу епохи Просвітництва  — «людська гідність є недоторканою, поважати і захищати її є обов’язок держави».

X