fbpx

Трансатлантичний стратегічний діалог

4-5 квітня у Вашингтоні Aspen Strategy Group у співпраці з Aspen Initiative for Europe провели засідання «Трансатлантичного стратегічного діалогу».

Делегатами від України були Наталія Яресько (Голова Наглядової ради Аспен Інституту Київ), Іванна Климпуш-Цинцадзе (Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, член спільноти Аспен Інституту Київ) та Катерина Горчинська (журналіст, медіа-менеджер та екс-генеральний директор «Громадське телебачення», член спільноти Аспен Інституту Київ).

Ключовими темами зустрічі були:
– Технологічна революція та національна безпека;
– Китай як виклик;
– Європейські вибори та майбутнє Європейського Союзу;
– Зіткнення з  російською агресією;
– 70-річчя НАТО: Альянс в умовах кризи;
– Торгівля між США та ЄС та політичні перспективи США.

Першою подією засідання був бізнес-сніданок, на якому обговорювали зростання авторитаризму по всьому світу і необхідність працювати разом для захисту і підтримки демократичних країн.

 

***

Aspen Initiative for Europe – це об’єднання зусиль семи європейських Аспен Інститутів, що спрямовані на об’єднання національних ресурсів і сил кожного партнера навколо спільних цінностей, спільних ідей та політик.

Місією Aspen Strategy Group є створення двопартійного форуму для вивчення значних зовнішньополітичних проблем, з якими стикаються Сполучені Штати Америки. Міждисциплінарна та високого рівня експертиза стратегій для вирішення найважливіших та нових тем робить форум критично важливим для американських та глобальних політичних спільнот.

 

X