fbpx

Третій семінар серії модерованих діалогів Aspen Teens: Fight for UA dream: як молодим людям представляти Україну у світі

24 — 25 березня відбувся третій семінар серії модерованих діалогів Aspen Teens: Fight for UA dream. Обговорення у партнерстві провели Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation. 

Одна з ідей організаторів — залучити до діалогу і молодих людей, які мешкають в Україні, і тих з них, хто вимушено опинився за кордоном через повномасштабну війну. Як і під час класичних семінарів Аспен Інституту Київ, однією з особливостей такого обговорення є можливість взаємозбагатитися різними досвідами та думками.  

Молоді люди ділилися своїми роздумами, спираючися на класичні та сучасні тексти. Наприклад,Вахтанга Кебуладзе, Ярослава Грицака, Тімоті Снайдера. У фокусі обговорення були історія та майбутнє України, місце нашої держави в світі, роль, яку нинішні підлітки можуть відігравати у післявоєнному відновленні України. 

Крім обговорення текстів учасники запропонували свої ідеї протидії російським наративами. А також — бачення тем, які українці мають комунікувати на міжнародному рівні. 

Модерували семінар Наталія Кривда, професорка КНУ ім. Т.Г. Шевченка та академічна директорка MBA програм Единбурзької бізнес школи в Україні та Володимир Фадєєв, завідувач відділу Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України. 

Місією проєкту “Aspen Teens: Fight for UA dream” є створення спільноти підлітків, у котрій вони зможуть висловлювати свої думки, дискутувати, шукати однодумців та формувати власне бачення щодо майбутнього України. Під час діалогів молоді люди аналізують тексти відомих мислителів та дають свою оцінку  актуальності тих чи інших думок. 

Інститут запрошує реєструватися на участь у семінарах молодих людей 14 — 17 років: https://aspeninstitutekyiv.org/event/aspen-teens-fight-for-ua-dream/X