fbpx

Натхнення та мотивація до дій. Відбулася онлайн-зустріч Aspen Teens: Leadership Dialogue

У межах проєкту Aspen Teens: Fight for UA dream Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation провели онлайн-зустріч випускників семінарів проєкту та активних підлітків з Катериною Загорій та Володимиром Кличко. 

Зі вступним словом виступили виконавча директорка Аспен Інституту Київ Юлія Тичківська та Ангеліна Осадча, директорка Klitschko Foundation.

Катерина Загорій, членкиня Наглядової Ради Аспен Інституту Київ, співзасновниця родинного благодійного фонду Zagoriy Foundation розповіла про свій досвід у благодійності, меценатстві та філантропії. Також пані Катерина поділилася принципами, якими керується у житті: 

— Принципи, якими я керуюся у благодійності, меценатстві, філантропії , є важливими для мене в будь-яких сферах життя: і в вихованні дітей, і в бізнесових проєктах. Перший — це емпатія — розуміння потреб і почуттів інших людей. Другий — я задаю питання — наприклад, “а чому?”. На одну фразу я можу задати до 20 уточнюючих питань. Третій – це сталість. Я готова відмовитися від корострокових яскравих рішень, якщо вони не ведуть в довгострокову перспективу. Четвертий – співпраця з людьми, побудова партнерств. П’ятий — безперервне навчання — важливо залишатися в курсі подій, вчитися на власному досвіді. 

Володимир Кличко, професійний боксер, засновник благодійної організації Klitschko Foundation поділився практичними порадами як досягати результату у житті. Зокрема, пан Володимир розповів про методологію F.A.C.E. the challenge: 

— Близько 30 років я займався спортом. Коли пішов з життя мій тренер, Емануель Стюарт, його досвід, набутий протягом 67 років, пішов з ним. Він не залишив нічого. Це стало для мене мотивацією, щоб такого не сталося зі мною. Я зробив методологію F.A.C.E. the challenge (покажи обличчя виклику). 4 принципи цієї методології “сховані” у абревіатурі F.A.C.E.: фокус, гнучкість, кординація та витривалість. Принципи, про які йдеться, важливі в бізнесі, освіті, дружбі, різних відносинах, при веденні війни.  

Aspen Teens: Fight for UA Dream — це серія семінарів для підлітків. Кожен учасник має можливість краще чути та розуміти себе й оточуючих, знаходити конструктивні шлях подолання викликів, спільно працювати над формуванням візії майбутнього України. 

X