fbpx

Єгор Аушев, співзасновник і генеральний директор компанії Cyber Unit Technologies, взяв участь у конференції  “Ініціатива етичних принципів для відповідальних технологій”

В рамках розширення міжнародної співпраці за програмою “Діалог про кібербезпеку” з Aspen Digital, Єгор Аушев, співзасновник і генеральний директор компанії Cyber Unit Technologies та випускник Сократівського семінару — 2 Аспен Інституту Київ, взяв участь у конференції  “Ініціатива етичних принципів для відповідальних технологій” програми Aspen Digital та Project Liberty’s Institute. 

Конференція об’єднала ключових стейкхолдерів: посадових осіб, представників міжнародних організацій, бізнесу, громадянського суспільства, фахівців у сфері кібербезпеки та науковців. 

Цілями заходу були:

  • Обговорення та визначення “Етичних принципів відповідальних технологій” (з фокусом на нових технологіях, таких як Web3, штучний інтелект, XR, нейротехнології, квантові технології і т.д.).
  • Визначення відповідних рекомендацій з етичного управління технологіями для політиків, підприємців/операторів, технологів і інвесторів. Це необхідно для визначення найкращих практик для розробки, впровадження та регулювання нових технологій, а також механізмів інвестування у них. 

Єгор Аушев відзначив, що міжсекторальний діалог критично важливий для широкого обміну ідеями щодо майбутнього відповідальних технологій. Пан Єгор також наголосив, що до цього процесу мають бути залучені якомога більше стейкхолдерів. Саме тому участь представників з України у подібних заходах дуже важлива, адже зараз створюються відбувається обговорення шляхів вирішення нових проблем світового масштабу.

Програма Aspen Digital та Project Liberty’s Institute будуть картографувати існуючі зусилля, збирати висновки та визначати кращі практики з метою створення набору принципів і рекомендацій. Результати будуть представлені учасникам в грудні 2023 року. Після цього будуть розроблені конкретні кроки для реалізації цих рекомендацій.

X