fbpx

Перший семінар для підлітків “Aspen Teens: fight for UA dream” після повномасштабного вторгнення: натхнення, мотивація та нові сенси

“Ви повернули мені віру у майбутнє країни”, — так своїм колегам сказав один з учасників семінару для підлітків “AspenTeens: fight for UA dream” під час групової рефлексії.

Три дні, 24 учасники, тексти провідних українських та закордонних мислителів, години обговорень та десятки нових ідей — Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation провели перший після повномасштабного вторгнення семінар для підлітків наживо. 

Учасники віком від 14 до 17 років з різних куточків України занурювалися у обговорення визначальних для суспільства ідей, ділилися своїми думками щодо майбутнього України, аналізували виклики сьогодення та способи їх вирішення. Особливе місце під час обговорень займала стійкість — її підживлення та зміцнення в умовах війни. 

Протягом семінару учасники також мали кілька видів групових робіт: сформулювали основні наративи про Україну для світу, запропонували ідеї як знайти способи підвищення мотивації молодих людей до навчання, прослідкували основні етапи історичного розвитку України. 

Семінар модерували Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ, та Ольга Маслова, кандидатка біологічних наук, співзасновниця проєктів Needorium та Nobilitet. 

Ми дякуємо учасникам з усіх куточків України за їхні думки, сенси та завзяття. Сподіваємося, молодим людям вдалося підсилити та надихнути одне одного, а також зробити крок для глибшого розуміння своєї ролі у розбудові майбутнього України.

Також вдячні нашим партнерам із Klitschko Foundation за спільну реалізацію проєкту!

X