fbpx

Відбувся другий семінар серії модерованих діалогів “Aspen Teens: Fight for UA dream”

Аспен Інститут Київ разом із Klitschko Foundation реалізовують проєкт  “Aspen Teens: Fight for UA dream”, метою якого є обговорити теперішнє та майбутнє України. Другий семінар серії модерованих діалогів відбувся 17-18 березня, до якого долучилися учасники віком від 14 до 17 років з різних куточків України та світу.

Під час заходу учасники вели ліалог на основі прочитаних заздалегідь текстів провідних українських та закордонних мислителів й інтелектуалів. Підлітки ділилися своїми рефлексіями щодо прочитаних творів, розмірковуючи про майбутнє України, її місце на геополітичній мапі світу, шляхів, якими підлітки можуть долучитися до післявоєнного відновлення України.

Наприкінці семінару учасники мали практичне завдання. Організатори запропонували підліткам опрацювати у групах питання  медіаграмотності та її важливості у сучасних реаліях.

Модерували семінар Ольга Маслова, кандидатка біологічних наук, популяризаторка науки. Авторка книжок «Пригоди клітин» та «Коли я нарешті висплюся?» і подкасту «Наука як по маслу» на Громадському радіо, співзасновниця ініціативи Nobilitet. Членкиня експертної ради у STEM is FEM та Олександр Доброєр, експерт в сфері комунікаційних стратегій та розвитку навичок публічних презентацій; Програмний директор Празького громадського центру. Модератор лідерських семінарів в Аспен Інституту Київ; програмний консультант та співкоординатор Фестивалю Ідей, співзасновник бізнес-спільноти Board.

Цей проєкт – відмінна можливість для молодих українців віком 14-17 років долучитися до обговорення майбутнього нашої держави. Реєстрація на проєкт триватиме до червня 2023 року.

Деталі за посиланням: https://aspeninstitutekyiv.org/event/aspen-teens-fight-for-ua-dream/

Місією проєкту “Aspen Teens: Fight for UA dream” є створення спільноти підлітків, у котрій вони зможуть висловлювати свої думки, дискутувати, шукати однодумців та формувати власне бачення щодо майбутнього України. Під час діалогів молоді люди аналізують тексти відомих мислителів та дають свою оцінку  актуальності тих чи інших думок. 

X