fbpx

П'ятий семінар для підлітків «Обрії майбутнього»

П’ятий семінар для підлітків «Обрії майбутнього»

28-30 березня відбувся п’ятий, особливий та незабутній семінар «Обрії майбутнього». Сміливий виклик прийняли не лише організатори, а й учасники семінару, які погодилися взяти участь у першому онлайн-семінарі за всю історію проєктів від Аспен Інституту Київ.

Разом з нашими креативними партнерами, та кваліфікованими модераторами ми адаптували програму до онлайн формату, наповнивши її цікавими груповими роботами, фізичними вправами, надавши учасникам можливість відчути себе модераторами під час останньої сесії.

Яскраві потоки думок та висловлювань у підлітків викликали тексти Декарта, Гоббса, Канта, Фукуями, Чехова, та інших визначних авторів минулого й сучасності. Молоді учасники з захопленням поринули в обговорення, дотримуючись методу сократівського діалогу.

Незабутньою для наших підлітків стала онлайн-зустріч з гостею нашого проєкту, дитячим та сімейним психологом з 20-ти річним досвідом, Светлана Ройз. Під час розмови учасники надихнулися неймовірною історією кар’єри та життя гості, отримали відповіді на важливі питання.

Ми дуже вдячні нашим партнерам Klitschko Foundation за їх віру в онлайн формат, завзятість та відданість проєкту. Оперативні та креативні дії здатні робити чудо. Адже діти всі 3 дні дискутували, щиро ділились своїми думками та почуттями.

Щиро дякуємо і нашій чудовій парі модераторів Anton Drobovych  (Голова Українського інституту національної пам’яті, доцент кафедри культурології та філософської антропології в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова) та Anastasia Donskaya  (Кандидатка політичних наук, викладачка кафедри соціології НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»). Попри незвичність формату, модератори зуміли пробудити у підлітків думки щодо буття, освіти, любові та пошуку свого призначення.

Після завершення карантину плануємо провести зустріч з учасниками проєкту вже вживу, зробити для них цю зустріч корисною та цікавою.

X