fbpx

Фестиваль Ідей 2020

Цього року світ зіткнувся з небаченою світовою кризою, що була спричинена пандемією COVID-19. Вона миттєво змінила життя та звички мільярдів людей на всіх континентах нашої планети.
Світ змінюється — трансформується і Фестиваль Ідей 2020.
Нашою метою є усвідомлення нового досвіду та осмислення сутності грандіозних змін, що відбуваються зараз. Наше завдання — знайти та запропонувати рішення щодо подолання найсерйознішої кризи початку XXI століття.
Саме тому 25-27 червня Фестиваль Ідей 2020 відбудеться в онлайн форматі. За цей час ми проведемо кілька десятків окремих сесій різних форматів та напрямів — від лекцій та презентацій до дискусій та бесід віч-на-віч з лідерами та мислителями з різних країн, які разом з учасниками шукатимуть нові ідеї та можливості розвитку спільнот світу.
Фестиваль Ідей— це відкрита платформа для співтворення, місце зустрічі тисяч лідерів, що створюють нову Україну. Вже втретє ми збираємо в Одесі лідерів з різних сфер: бізнесу, медіа, місцевої влади, науки, мистецьких об’єднань та інших спільнот з усієї країни. Організатори події Аспен Інститут Київ та Impact Hub Odessa.
Реєструйтеся на Фестиваль вже сьогодні!
X