fbpx

Серія модерованих діалогів “Aspen Teens: Fight for UA dream”: відбувся перший захід

10 – 11 березня відбувся перший захід серії модерованих діалогів для підлітків “Aspen Teens: Fight for UA dream”.

Участь взяли 20 молодих людей віком від 14 до 17 років з різних куточків України та світу. Учасники долучалися до діалогу з Калуша, Білої Церкви, Дніпра, Харкова, Ірпеня, Одеси, Івано-Франківська, Вінниці, Трускавця, Бучі, Миколаєва, Києва, Тернополя, Польщі, Німеччини, Великої Британії, Чехії, Норвегії. 

Під час заходу учасники обговорювали теперішнє та майбутнє України, актуальні виклики сьогодення, історію, мовне питання на основі власного досвіду та семінарських текстів. Також в обговоренні не обійшли увагою і питання європейських цінностей в контексті євроінтеграції України. Наприкінці семінару учасникам запропонували подумки опинитися в Україні 2033 року та разом з усією групою уявити якою вона буде.

Модерували семінар Анастасія Донська, кандидатка політичних наук, керівниця проєкту з онлайн-тьюторингу «Освітній суп» від ГО Навчай для України та Тимур Демчук, керівник напрямку корпоративних програм в Києво- Могилянській Бізнес-Школі.

Діліться інформацією про проєкт з активними молодими людьми, які хочуть долучитися до обговорення майбутнього України. Наразі для молодих українців віком від 14-17 років продовжується реєстрація на проєкт, що триватиме до червня 2023 року. Зареєструватися та прочитати деталі можна за посиланням: https://aspeninstitutekyiv.org/event/aspen-teens-fight-for-ua-dream/

Місією проєкту “Aspen Teens: Fight for UA dream” є створення спільноти підлітків, у котрій вони зможуть висловлювати свої думки, дискутувати, шукати однодумців та формувати власне бачення щодо майбутнього України. Під час діалогів молоді люди аналізують тексти відомих мислителів та дають свою оцінку  актуальності тих чи інших думок. Проєкт реалізується у партнерстві з Klitschko Foundation.


X