fbpx

Директорка програмних напрямів Аспен Інституту Київ Олена Фоміна взяла участь у Міжнародній програмі співпраці в Аспен Інституті (США)

Директорка програмних напрямів Аспен Інституту Київ Олена Фоміна взяла участь у Міжнародній програмі співпраці в Аспен Інституті (США), що була організована міжнародною мережею Аспен Інститутів та Стратегічною групою Аспен.

Мета програми — розвиток міжнародної співпраці, обмін досвідом та кращими практиками між Аспен Інститутами. Під час зустрічей з Джонатаном Прайсом, директором мережі партнерів Аспен Інститутів, Еліотом Герсоном, виконавчим віце-президентом Аспен Інституту, Деніелом Р. Портерфілдом, президентом і генеральним Директором Аспен Інституту, Олена обговорила виклики, що постали перед країною, реалізацію програмних заходів, спрямованих на наближення перемоги у війні, а також поглиблення співпраці та взаємодії.

Також Олена взяла участь в обговореннях у рамках Програми для молодих лідерів, яка вже третій рік поспіль залучає до діалогу лідерів сфер національної безпеки та зовнішньої політики, і проводиться Стратегічною групою Аспен. В рамках Програми долучилась до  бесіди з членом Стратегічної групи та колишнім радником з національної безпеки Стівеном Гедлі.

На зустрічі з головою Наглядової Ради Аспен Інституту Київ Наталією Яресько обговорили пріоритети розвитку програмних напрямів у 2023 році та стратегічні плани на найближче майбутнє.  

Олена Фоміна подякувала партнерам за можливість зустрітися з командами мережі розвитку підприємницьких програм і філантропії та соціально-інноваційних програм. 

“Інтерактивні зустрічі з колегами та спілкування з учасниками програми дозволили по-новому оцінити виклики воєнного часу, а також отримати досвід, який буде застосований в рамках проєктів Аспен Інституту Київ. Я ще раз відчула, що АІК є частиною потужної міжнародної мережі, яка поділяє Аспен-місію”, – каже Олена Фоміна.

Аспен Інститут Київ вдячний партнерам  за можливість взяти участь у цій програмі для обміну досвідом та діалогу, щоб в майбутньому спільнодіяти для розбудови в Україні суспільства гідного життя. Також ми надзвичайно вдячні за підтримку України і допомогу в подоланні викликів, що зараз стоять перед нашою державою. 

X