fbpx

Розпочато прийом заявок на восьмий семінар для проактивних підлітків «Обрії майбутнього 8.0»

«Обрії майбутнього» – це семінар для підлітків, покликаний сприяти розвитку критичного мислення, формуванню власних цінностей та визначенню бажаного життєвого шляху. Подія організовується в межах програми Аспен Інституту Київ Aspen Teens спільно з Klitschko Foundation. Восьмий семінар відбудеться 26-30 жовтня у форматі онлайн. Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3BMaE3I

До участі запрошуються підлітки, віком від 14 до 16 років, які прагнуть зрозуміти себе, визначитись із життєвим шляхом та поліпшити свої лідерські якості. 

Через обговорення філософських текстів, спілкування з проактивними однолітками та реалізацію спільного проєкту учасники:

  •   розвиватимуть критичне мислення та досліджуватимуть власні цінності;
  •   обговорюватимуть свої думки та виклики, з якими зіштовхуються;
  •   отримуватимуть практику командної роботи та публічного виступу.

Окрім того,  учасники зустрінуться з цікавими гостями –  лідерами, які вже досягли поставлених цілей і точно надихнуть та вмотивують.

Після завершення семінару кожен учасник зможе організувати власний локальний проєкт, закріпивши таким чином отримані навички.

— «Здебільшого Аспен Інститут Київ проводить свої програми для лідерів українського суспільства, які представляють його різні сектори та професії. Але ми зрозуміли, що діалог є не менш важливим і для молодих людей. Тому і започаткували програмний напрям Aspen Teens, в рамках якого спільно з Klitschko Foundation ми проводимо семінари «Обрії майбутнього», — говорить Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ.

З 2017 року було проведено 7 семінарів, а їх учасниками стали 135 підлітків з різних куточків України.

Реєструйтеся за посиланням: https://bit.ly/3BMaE3I

X