fbpx

Аспен Інститут Київ створив діалогову платформу для обговорення розвитку культури благодійності в Україні

3-4 вересня 2021 року відбувся перший семінар Аспен Інституту Київ «Діалоги про благодійність», який має на меті привернути увагу українського суспільства до системного розвитку і поширення культури благодійності.

Семінар здійснювався за ініціативи та фінансової підтримки родинного благодійного фонду Zagoriy Foundation, який з 2015 року системно реалізує благодійні проєкти і підтримує важливі для суспільства зміни.

В події взяли участь українські лідери — власники і СЕО бізнесу, керівники благодійних організацій і фондів, публічні особи та інтелектуали.

Впродовж двох днів лідери обговорювали тексти класичних та сучасних мислителів, обмінюючись поглядами щодо: 

  • поняття благодійності, філантропії і меценацтва з огляду на суспільну природу і альтруїстичну поведінку людини;
  • особливості українських традицій благодійності та сучасних тенденцій;
  • етичні дилеми, моральні принципи та мотиваційні установки в рамках розвитку культури благодійності;
  • інституційні аспекти, державне регулювання, виклики та пріоритети системної благодійності;
  • перспективи подальшого розвитку благодійної діяльності в Україні. 

Учасники діалогової платформи апелювали до позицій та ідей на принципах рівності, взаємоповаги та довіри. Діалог лідерів було спрямовано на побудову горизонтальних зв’язків, обмін досвідом, впровадження новітніх підходів задля розуміння тенденцій, які визначатимуть сьогодення та еволюцію філантропії в майбутньому.

«Культура благодійності все більше актуалізується у Східній Європі. Тому Аспен Інститут Київ створив діалогову платформу для українських лідерів, які прагнуть інвестувати власні кошти у соціальні зміни та допомагати розвитку благодійних проєктів. Ми переконані, що завдяки професійному та вдумливому підходу до благодійної діяльності країна отримує додаткові інструменти для становлення доброго суспільства»  зауважує Аліна Шклярук, директорка семінарських програм Аспен Інституту Київ.

X