fbpx

Співдія та мотивація розвиватися: відбувся перший семінар другого сезону серії модерованих діалогів для підлітків “Aspen Teens: Fight for UA dream”

Співдія у мотивованому оточенні сприяє швидшому досягненню позитивних результатів. Діалог формує не тільки ширший погляд на ситуацію, але й дозволяє напрацювати конкретні кроки, які можна робити — на локальному чи глобальному рівні. Тим більше, коли мова йде про відновлення та розвиток України.

29-30 вересня березня відбувся перший захід другого сезону серії модерованих діалогів для підлітків “Aspen Teens: Fight for UA dream”. До обговорення долучилися молоді люди з України. А також — ті, хто були вимушені тимчасово виїхати внаслідок бойових дій.

Учасники спільно читали та обговорювали тексти українських мислителів (зокрема, Валерія Пекара, Ярослава Грицака, Вахтанґа Кебуладзе та інших). Особливу увагу під час семінару приділили груповій роботі: молодим людям запропонували уявити Україну майбутнього та розповісти про неї. 

“У сучасних умовах кліпове мислення витісняє здатність фокусуватися — стає дедалі важче втримувати увагу на чомусь довго. Практика діалогу сприяє, щоб молоді люди вирушали у мандрівку пошуку істини, чогось глибокого та нового для себе”, — сказала виконавча директорка Аспен Інституту Київ Юлія Тичківська. 

Обговорення модерували Ольга Маслова, кандидатка біологічних наук, популяризаторка науки та Володимир Фадєєв, завідувач відділу Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України.

Діліться інформацією про проєкт з активними молодими людьми, які хочуть долучитися до обговорення майбутнього України. Наразі для молодих українців віком від 14-17 років продовжується реєстрація на проєкт, що триватиме до грудня 2023 року. Зареєструватися та прочитати деталі можна за посиланням.

Місією проєкту “Aspen Teens: Fight for UA dream” є створення спільноти підлітків, де вони зможуть висловлювати свої думки, дискутувати, шукати однодумців та формувати власне бачення щодо майбутнього України. Під час діалогів молоді люди аналізують тексти відомих мислителів та дають свою оцінку  актуальності тих чи інших думок. Проєкт реалізується у партнерстві з Klitschko Foundation.

X