fbpx

“Бізнес та суспільство” — 8: вітаємо учасників із завершенням семінару!

Раді вітати випускників “Бізнес та суспільство” — 8 із завершенням семінару! 

До діалогу долучилися власники та керівники підприємств, представники влади, професійних об’єднань, що сприяють розвитку бізнесу, із різних міст України. Протягом тижня учасники говорили про природу підприємництва і влади, про межі відповідальності та свободи, принципи справедливості, виклики сучасності, суспільний договір, грані лідерства тощо. Важливою темою семінару став вплив повномасштабної війни на повсякденне життя та прийняття рішень.

На основі текстів сучасних та класичних мислителів учасники ділилися власним досвідом та ідеями, а також мали змогу почути ще 23 унікальні точки зору лідерів, які характеризували бізнес-процеси крізь призму власних професійних і суспільних траєкторій.

Дякуємо модераторам – Андрію Кулакову та Євгену Лембергу, а також директорці семінарських програм Аспен Інституту Київ Аліні Шклярук за проведений семінар!

Виконавча команда Аспен Інституту Київ щиро вдячна кожному учаснику за внесок у діалог і вітає із закінченням семінару! Сподіваємося, здобутий досвід став для вас корисним та допоміг побачити лідерство під різними кутами.

X