fbpx

Оголошено конкурс на участь в семінарі для підлітків «Обрії майбутнього»

В рамках програми Aspen Teens Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation оголошують конкурс на участь у філософському семінарі для підлітків «Обрії майбутнього».

Постійні та швидкі зміни в усіх сферах життя вимагають від людини XXI століття розвитку нових навичок. Технологічні новації, соціальні зрушення, зміни клімату, перенасичення інформацією – ці та інші фактори постали перед людством новими викликами.

За крок до дорослого життя підлітки прагнуть знайти відповіді на питання: Хто я є і ким хочу стати? У якому суспільстві живу? Якого життя я прагну? Що робить мене щасливим? Яка моя місія у житті? Відповіді на них, без сумніву, визначають життєвий шлях людини. І шукати їх потрібно самостійно.

Семінар покликаний сформувати в учасників схильність до критичного мислення та поширити серед підлітків ідею ціннісно-орієнтованого лідерства, мотивувати їх до творення суспільства майбутнього.

Під час семінару “Обрії майбутнього” учасники отримають мотивацію до саморозвитку, сформують цілі на майбутнє, за участі модератора обговорять з однолітками виклики, з якими щодня зіштовхуються: вибір майбутньої професії, відносини в сім’ї та суспільстві, відстоювання своєї позиції та багато іншого.

Для кого цей семінар?

Ми шукаємо вмотивованих креативних підлітків віком 14-16 років, які навчаються у 10-му класі, готові мислити творчо та нести відповідальність за позитивні зміни у суспільстві.

Кількість учасників – 20 чоловік

Тривалість семінару – 3 дні (1-3 листопада 2018)

ЗАЯВКА

 

АНКЕТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 25 ВЕРЕСНЯ.

3 жовтня 2018 ми оголосимо результати на сайті у розділі “Новини”.

Партнер проекту:
Klitschko Foundation – всеукраїнська благодійна організація, заснована Віталієм та Володимиром Кличками 13 серпня 2003 року,  яка  сприяє створенню належних умов для гармонійного розвитку молодого покоління України, його фізичного духовного та інтелектуального становлення.

Фінансування:
Проект фінансується за кошти організаторів проекту – благодійного фонду Klitschko Foundation та громадської організації The Aspen Institute Kyiv.

 

X