fbpx

Вітаємо нового члена Наглядової Ради Аспен Інституту Київ

Раді повідомити, що новим членом Наглядової ради Аспен Інституту Київ став Андрій Ставніцер.

Андрій Ставніцер – співвласник та генеральний директор найбільшого порту України TIS, співвласник зернового терміналу, який будується у партнерстві із Cargill, партнер інвестиційної компанії SD Capital.

Андрій заснував в Одесі благодійний фонд “Час жити”, який допомагає пенсіонерам. Також є співзасновником благодійних фондів “Корпорація монстрів” та Фонду Олексія Ставніцера, і волонтером  Impact Hub Odessa.

У 2014 році президентом Австрії Андрію Ставніцеру було надано екзекватуру почесного консула Австрії в Одеській області.

У 2015 році Андрій та його команда підписали угоду із компанією Cargill щодо будівництва нового зернового терміналу у акваторії порту Южний. Термінал, потужністю 5 млн тонн на рік, став найбільшим інвестиційним проектом України. Партнери проекту – ЄБРР та МФК – надають терміналу кредит на загальну суму $74 млн.

У 2016 році Андрій Ставніцер із партнером заснував інвестиційну компанію SD Capital. Місія компанії – співпрацювати із локальними та глобальними бізнесами для максимізації цінності інвестицій у українську економіку. У грудні 2017 SD Capital (Shuttle Diplomacy Capital) привела в Україну найбільшого портового оператора світу – компанію DP World Group із ОАЕ.

У 2017 р. Андрій отримав звання “Людина нового часу” від впливового українського журналу “Новое Время”.

Андрій вивчав комерцію в Harrow House School, Великобританія. Він закінчив міжнародний бізнес в Montana Institut, Швейцарія, та отримав ступінь Executive MBA в Французькому інституті HCMS в Москві. Також має ступінь в управлінні Одеського національного морського університету.

Вітаємо Андрія у складі Наглядової ради Інституту та щиро бажаємо плідної співпраці!

X