fbpx

Щодо відбору учасників лідерських семінарів Аспен Інституту Київ

Вже 15 років лідерські семінари Аспен Інституту Київ (раніше Української Аспен Ініціативи) створюють платформу для діалогу між лідерами з різних сфер діяльності задля осмислення свого лідерського призначення через долучення до напрацювань філософської традиції. Щороку сотні гідних професіоналів своєї справи подають заявки на участь в цих семінарах. 

Особливість Аспен-методу передбачає різноманіття поглядів та життєвого досвіду учасників. Тому кожна семінарська група формується з урахуванням багатьох критеріїв, які включають професійну діяльність, регіональне представництво, гендерний та віковий баланс тощо. Такий підхід до створення групи і значна кількість заявок від потенційних учасників є тими причинами, чому багато сильних кандидатів не отримують можливості взяти участь у лідерських семінарах.

Аспен Інститут Київ наголошує на тому, що кожна з семінарських груп не є рейтингом найкращих українців. Лідерський семінар це простір для обміну думками і досвідом з наміром глибше зрозуміти себе, власну лідерську місію та цінності, що лежать в основі професійних та повсякденних рішень. В цьому контексті вважаємо використання оціночних категорій перспективності чи неперспективності відібраних учасників недоречними та висловлюємо занепокоєність в зв’язку з ототожненням таких результатів з цінністю кандидатів для суспільства та оцінкою їх лідерського потенціалу. 

Зі створенням Аспен Інституту Київ у 2015 році з’явився широкий спектр додаткових можливостей для залученості в діяльність Аспен-руху. На них, за допомогою тієї ж методології, що і на лідерських семінарах, учасники розглядають актуальні питання сьогодення, шукають способи їх вирішення, спільно з досвідченими колегами досліджують фундаментальні основи окремих сфер суспільно-значущої діяльності та діляться ідеями. Найближчим часом ми плануємо наступні заходи, на які запрошуємо подаватись всіх зацікавлених кандидатів: до 11 квітня відкрита реєстрація на семінар “Бізнес та суспільство”, до 31 березня реєстрація на семінар “Медіа та реальність: виміри відповідальності”, незабаром розпочнеться програма “Національна ідентичність”, а також ми завжди раді новим спікерам на Фестивалі Ідей, який цього року відбудеться 21-23 серпня. Більш докладну інформацію про ці та наступні заходи можна отримати на сайті Аспен Інституту Київ або на Фейсбук-сторінці організації.

X