fbpx

Щирий обмін думками та осмислення власних цінностей: члени Odessa Business Club отримали Аспен-досвід

13 — 18 листопада 2021 року Аспен Інститут Київ провів семінар «Бізнес та суспільство» для членів Odessa Business Club. До участі у лідерському діалозі долучились власники та керівники різнопрофільних компаній та підприємств, представники юридичної спільноти, медицини, спорту, культури, державної служби, медіа та ін.

На основі текстів сучасних та класичних мислителів учасники події шукали відповіді на одвічні питання, осмислюючи їх через власний життєвий досвід. Впродовж тижня члени і гості клубу вели діалоги про природу людини, власність, відповідальність лідера та грані лідерства, мораль та етику у підприємництві, виклики розвитку, добре життя та інші фундаментальні категорії. 

В атмосфері довіри учасники щиро висловлювали свої погляди та, водночас, намагалися зрозуміти протилежні точки зору, досліджуючи і збагачуючи уявлення про власні діяльність та цінності. Модерували семінар Сергій Роголь та Володимир Фадєєв.

Бізнес та підприємницька діяльність є важливими складовими становлення доброго суспільства. Минулого року Аспен Інститут Київ розпочав програмний напрям «Бізнес та суспільство», і вже понад 200 бізнес-діячів мали змогу взяти участь у тематичних Аспен-діалогах. Окремою складовою програми є партнерські семінари. Завдяки ним ідеї ціннісно орієнтованого лідерства та важливість діалогу актуалізуются у все ширших колах бізнес-спільноти, — зазначає директорка семінарських програм Аспен Інституту Київ Аліна Шклярук.

X