fbpx

Авточернетка

Встановлення справедливих відносин між людьми є необхідною умовою доброго суспільства (good society). Незважаючи на те, що поняття справедливості, а також його зміст завжди були і залишаються предметом дискусійним, визнання суспільних відносин справедливими є основою успішної соціальної взаємодії. У той же час, справедливість є найважливішою чеснотою людини, яка визначається її волею і вчинками.

Потреба у справедливості існує в усіх сферах людських відносин, оскільки саме так узгоджуються наявні протиріччя, взаємовиключні вимоги та інтереси. Ця проблема суттєво загострюється в умовах кардинальних суспільних перетворень. Повною мірою можна стверджувати, що українське суспільство переживає саме такий складний період трансформації, коли питання про справедливість і шляхи її досягнення стає надзвичайно актуальним. Якісні зміни соціальних і економічних відносин, подальше вивільнення творчого потенціалу суспільства потребує також і якісних змін при досягненні справедливості.

В ході 4-денного семінару, обговорюючи класичні та сучасні тексти, розглядаючи випадки з практики, учасники отримають можливість дослідити наявні погляди на справедливість і закон, цивільні права і відповідальність, свободу та рівність. Аспен-семінар надає лідерам місце і час, щоб краще зрозуміти свої ціннісні підстави і позиції колег, в довірчій атмосфері обговорити важливі проблеми та можливі шляхи їх розв’язання.

Контактна особа

Аліна Шклярук
Директор семінарських програм
+380 44 220 04 30
a.shklyaruk@aspeninstitute.kiev.ua
X