fbpx

Авточернетка

Семінар «Відповідальне лідерство» є флагманом програмної діяльності Аспен Інституту. Ініціатива проведення аспенівського семінару була запропонована у 2006 році з метою допомогти українським лідерам набути якостей, що є значущими для вирішення актуальних питань суспільного життя. Семінари “Відповідальне лідерство” проводяться в Україні з 2008 року, пропонуючи українським лідерам осмислити фундаментальні основи доброго суспільства (good society), поглиблюючи розуміння цінностей, що лежать в основі повсякденних рішень, та підвищуючи тим самим здатність вирішувати складні проблеми.

Семінар збирає досвідчених керівників та лідерів думок для дискусій за круглим столом. Група складається з 23-24 учасників, які приїжджають з різних регіонів України. В заході беруть участь представники бізнесу, медіа, державної служби, політики, культури, науки, мистецтва, громадських організацій тощо, які протягом тижня поринають в тематичні дискусії, що підпорядковуються спільним правилам та використовують елементи сократичної мето ики ведення діалогу.

Класичні та сучасні тексти – від Платона та Арістотеля до Мартіна Лютера Кінга та Вацлава Гавела – є відправними точками для переосмислення лідерами особистих та спільних переконань у лабораторії ідей семінару. Обмін думками допомогає у поглибленні розуміння світу, створенні нового простору для особистого та професійного розвитку.

Станом на кінець 2018 року в Україні було проведено 18 семінарів, в яких взяли участь близько 400 українських лідерів з усіх регіонів України. За традицією семінар «Відповідальне лідерство» проводиться Аспен Інститутом Київ двічі на рік – навесні та восени.

Контактна особа:

Аліна Шклярук
Директор семінарських програм
+380 44 220 04 30
a.shklyaruk@aspeninstitute.kiev.ua
X