fbpx

Артем Шаіпов, випускник «Справедливість, закон і суспільство», член Ради Спільноти, взяв участь у міжнародній програмі 𝐀𝐬𝐩𝐞𝐧 𝐘𝐨𝐮𝐧𝐠 𝐋𝐞𝐚𝐝𝐞𝐫𝐬 𝐏𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦 у Румунії

Артем Шаіпов, випускник «Справедливість, закон і суспільство», член Ради Спільноти, взяв участь у міжнародній програмі 𝐀𝐬𝐩𝐞𝐧 𝐘𝐨𝐮𝐧𝐠 𝐋𝐞𝐚𝐝𝐞𝐫𝐬 𝐏𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦, що її впроваджує Aspen Institute Romania у Румунії.

Програма побудована на рік і складається із основних трьох модулів. Окрім обговорення класичних та сучасних текстів, до яких Артему вдалось долучити текст Івана Франка «Захар Беркут», щоб інші учасники дізналися про концепт української громади, програма передбачає підготовку цільового проєкту з розвитку доброго суспільства. Артем із командою інших учасників після спілкування із представниками Gaujani, однієї з найбідніших громад Румунії, зокрема ії дітьми, які понад усе хотіли мати громадський парк, ініціював проєкт для створення громадського парку в Gaujani.

У результаті представники локальної спільноти підготували петицію до місцевої влади, що була розглянута й підтримана, вже підготовлений бюджет для створення парку. Артем із командою румунських учасників наразі готує фандрайзингову кампанію, спрямовану на румунських стейкхолдерів. Крім цього, Артем ініціював і у співпраці із Богданом Келічавим, випускником «Цінності та суспільство», вже вдалось започаткувати партнерство між громадою Gaujani та Купчинською громадою, що на Тернопільщині, задля обміну досвідом, залучення ресурсів для розвитку обох громад та іншої співпраці задля розвитку доброго суспільства в Румунії та Україні.

X