fbpx

Аспен Інститут Київ долучився до програми Українського дому в Давосі

21-25 січня в Давосі відбудеться World Economic Forum, який щороку збирає урядовців більш як сотні держав, керівників найбільших та найвпливовіших компаній та міжнародних організацій, світових лідерів думок та економічних експертів.

Цього року вдруге відкриє свої двері Український дім в Давосі, що покликаний стати дискусійним хабом та продемонструвати глобальним лідерам бізнесу, політики та громадянського суспільства потенціал та бізнес-можливості України.  Аспен Інститут (США) та Аспен Інститут Київ стали організаторами панельної дискусії «Trailblazing Activists: Female Profiles in Courage», учасницями якої стануть спікери, які займають керівні ролі в організаціях спрямованих на позитивні зміни в суспільстві. Серед спікерів:

  • Юлії Тичківської, директорка Аспен Інститут Київ
  • Ольга Кудіненко, засновниця благодійного фонду “Таблеточки”
  • Alaa Murabit, співзасновниця Omnis Institute and Executive Director Phase Minus 1
  • June Sarpong, соціальний підприємець і британська медіа-особистість
  • Elliot Gerson, Executive VP, Aspen Institute (USA)

Дивитися відео з дискусії

Організація так званих домів у Давосі є уставленою традицією для прогресивних країн світу. Україна другий рік поспіль організовує власну нетворкінг-платформу в Давосі, що репрезентує країну та створює можливості для укладання інвестиційних угод та розвитку міжнародного партнерства. Аспен Інститут Київ, чия місія полягає у сприянні розвитку культури діалогу та можливостей для обміну ідеями, активно підтримую цей проект, адже ми щиро переконані, що це є важливим та значущим кроком для іміджу України в світі. 

Співорганізатори Українського дому в Давосі: UVCA, Western NIS Enterprise Fund, Фонд Віктора Пінчука та Horizon Capital. Повна програма та реєстрації на подію за посиланням www.ukrainehousedavos.com

X