fbpx

Аспен Інститут Київ провів онлайн-зустріч з представниками бізнесу у сфері кібербезпеки — членами Європейської Бізнес Асоціації

Аспен Інститут Київ прагне сталого розвитку сфери кібербезпеки в Україні і залучає для цього стейкголдерів, щоб вони обмінювалися думками та досвідом.

17 квітня 2024 року Інститут за експертної підтримки Юрія Котлярова, партнера Адвокатського Обʼєднання «Юридична Фірма «Астерс», провів онлайн-зустріч з представниками бізнесу у сфері кібербезпеки — членами Європейської Бізнес Асоціації. Мета зустрічі — обговорити можливості створення комітету з кібербезпеки в EBA, його місію та завдання. 

Представники індустрії зазначили, що створення комітету або підкомітету з кібербезпеки на базі Європейської Бізнес Асоціації є актуальним і важливим завданням. Кроссекторальний принцип роботи комітету (підкомітету) дозволить підвищити рівень кібербезпеки бізнесу, що представляє різні індустрії. Учасники зустрічі висловили готовність підтримати створення такого комітету та взяти участь в його діяльності. 

В обговоренні взяли участь представники компаній «Юридична Фірма «Астерс», АТ “Укртелеком”, НЕК “Укренерго”, “ІТ-Інтегратор”, Метінвест, «NEQSOL Holding».

Дякуємо учасникам за плідне обговорення! Наразі триває збір пропозицій щодо удосконалення концепції створення комітету в EBA.

З питань співпраці у рамках створення комітету з кібербезпеки на базі Європейської бізнес асоціації звертайтеся до Олени Фоміної, менеджерки програми “Діалог про кібербезпеку”, e-mail: of@aspeninstitutekyiv.org

X