fbpx

Аспен Інститут Київ став партнером проведення міжнародного Безпекового форуму GMF Bucharest Forum 2024

Аспен Інститут Київ продовжує свою міжнародну діяльність для відстоювання інтересів України на світових платформах.

Цьогоріч Аспен Інститут Київ став партнером проведення міжнародного Безпекового форуму GMF Bucharest Forum 2024. Аспен Інститут Румунія організував захід, який обʼєднав експертів та лідерів з різних країн світу для обговорення ключових викликів регіональної безпеки. 

Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ, модерував дві панельні дискусії, що зібрали фахівців із міжнародної політики, оборони та гуманітарної сфери.

Під час панельної дискусії “Регіональна безпека та перспективи війни в Україні” спікери досліджували вплив війни на стабільність регіону та її ширші геополітичні наслідки. У панельній дискусії взяли участь:  

  • Симона Кожокару, Державний секретар з питань оборони Румунії.  
  • Катаріна Матернова, Посол ЄС в Україні (онлайн).
  • Андрій Шевченко, Голова місії Світового Конґресу Українців в Україні, колишній заступник міністра оборони.

Панельна дискусія “Відбудова України та роль країн Центрально-Східної Європи” була присвячена питанню відновлення України та підтримки регіональних партнерів. Учасниками панелі стали:  

  • Іванна Климпуш-Цинцадзе, голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з ЄС (онлайн)  
  • Кирило Криволап, керуючий партнер Civia UA, засновник Центру економічного відновлення  
  • Спірос Ламбрідіс, спецпредставник Греції в Україні  
  • Якуб Ландовський, виконавчий директор Аспен Інституту Центральна Європа, колишній посол Чехії в НАТО  
  • Вільям Томпсон, керівник відділу Євразії, ОЕСР  

Крім цього, за сприяння Аспен Інституту Київ у панельній дискусії “Економічна безпека та дилема ланцюгів постачання” взяв участь Олександр Кубраков, Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України (2022-2024). Спікери панелі зосередилися на розгляді нових підходів урядів та бізнесу до управління постачанням, які включають стратегії зменшення залежності від іноземних постачальників і створення надійніших, гнучкіших мереж, із особливим акцентом на рішеннях для регіону Чорного моря.

Ми дуже вдячні партнерам за підтримку, а учасникам за цікаву перспективу та конструктивні ідеї. Ми прагнемо, щоб український голос залишався гучним, а лідери нашого суспільства мали можливість будувати міцні зв’язки з іноземними колегами для стабільного майбутнього. 

X