fbpx

Дмитро Стрижов: Успішна людина живе в гармонії з собою та зі світом

Нещодавно вже восьма група семінару для підлітків «Обрії майбутнього» отримала Аспен-досвід. На одній з семінарських сесій учасники зустрілись з  Дмитром Стрижовим, керівником охоронного холдингу «Шериф». Дмитро є випускником семінару «Відповідальне лідерство-17», а також активним членом Аспен Інституту Київ. Під час зустрічі гість поділився своїм розумінням успіху та відповів на питання, які цікавлять підлітків.

  • Те, з чого ви починаєте, не має жодного значення. Важливо вірити в те, що ви робите і мати силу волі. Це головні складові успіху.

«У 2003 році Шериф” тільки було зареєстровано. За рік до того я закінчив КПІ і одружився. Ми стартували з нуля і не мали майже нічого: 12 охоронців та кілька клієнтів. Наш перший офіс був у шкільній радіорубці. Заходячи в офіс, доводилося стукати у двері, щоб не натрапити на зграю тарганів. Всі знайомі радили здатись. Але через 4-5 років ми обігнали багатьох своїх конкурентів».

  • Команда дуже важлива для бізнесу

«Надважливою складовою успіху є сильна команда. А отже — вміння об’єднувати людей навколо себе. Адже часто значно вагоміший вплив має не знання, а плідна взаємодія з іншими людьми».

  • Мрія і дисципліна приводять до кінцевої цілі. Важливо здійснювати маленькі кроки у напрямку до мети кожного дня. 

«Мій робочий день розпочинається з отримання зворотного зв’язку від робочих груп 10 пріорітетних проєктів, за якими спостерігаю. Там немає 7-мильних кроків, але я запитую, що було зроблено за день, щоб просунутись до поставленої мети. З іншого боку, якщо я запитую це раз на тиждень, чи раз на місяць на нараді, то ці кроки часто робляться за день до цієї зустрічі. Тому стосовно ключових проєктів варто отримувати щоденний зворотній зв’язок. Тоді щороку у вас є 365 днів для втілення власних задумів».

  • Для масштабування бізнесу необхідно прописати всі бізнес-процеси. 

«Ресторани мережі Макдональдс можуть трохи різнитися своїм меню, але загалом, куди б ви не поїхали, ви їх впізнаєте. Люди наперед знають, що їх очікує: всі працівники діють за тим самим сценарієм, відповідають корпоративній культурі, клієнти отримують очікуваний рівень сервісу. Це дозволяє дуже швидко масштабуватись. Звичайно, важко на відстані передати свою ідею, харизму. Але коли ти знаходиш такого ж партнера, який готовий співпрацювати, він на місці транслює ті ж цінності. Відповідно, їх реалізація є значно кращою».

  • Не всім потрібно бути лідерами.

«Ти повинен в душі відчувати, що готовий брати на себе відповідальність і вести за собою людей. Не просто милуватися собою, а ставати лідером заради чогось. Об’єднувати людей заради мети»

  •  Успішна людина живе в гармонії з собою та зі світом

«В жодному разі не можна жертвувати гармонією життя заради бізнесу. Це найбільша омана, яка може бути. Я вважаю, що успішна людина встигає у всіх сферах життєдіяльності. Знаходить час на спілкування з рідними та близькими, приділяє час саморозвитку, спорту, своєму здоров’ю, друзям, бізнесу.  Адже ігнорування якоїсь із цих сфер рано чи пізно вллине негативно і на бізнес: безлад вдома відобразиться на роботі, нестача взаємодії з людьми призведе до того, що вам не допоможуть, коли це потрібно, неувага до свого здоров’я змусить лікуватись, відсутність саморозвитку спричинить тупцювання на одному місці»

Семінар «Обрії майбутнього» проводився у партнерстві з Klitschko Foundation.

 

X