fbpx

Аспен Інститут Київ розпочинає набір учасників на двадцять четвертий семінар «Відповідальне лідерство»

Аспен Інститут Київ запрошує лідерів до участі в двадцять четвертому семінарі «Відповідальне лідерство». Подія відбудеться 28 квітня, 2022 року в Карпатах.

Реєструйтеся до 10 лютого включно за посиланням: https://bit.ly/3z4Y4fE

До участі запрошуються лідери, відкриті до пошуку нових смислів та рішень. Діалог об’єднає представників бізнесу, державної служби, політики, культури, мистецтва, медіа, громадського сектору, науки та ін.  

Впродовж тижня учасники з різних сфер діяльності  та регіонів України шукатимуть відповіді на важливі питання та виклики сьогодення через модеровані діалоги навколо філософських та публіцистичних творів сучасних та класичних мислителів. Обговорення охоплять теми природи людини, суспільства, держави, прав індивіда, закону і справедливості, власності, суперечностей в суспільстві, відповідальності, доброго життя та ін.

Семінар надасть можливість українським лідерам на практиці випробувати формат Аспен-діалогу та спосіб з осмислення того, що робить суспільство добрим, тим самим, поглиблюючи знання, розширюючи горизонти і підвищуючи здатність вирішувати складні проблеми.

Взаємодія через унікальну групову роботу, обмін лідерським досвідом та вихід із повсякденної рутини дозволять дослідити і проаналізувати власні цінності, які лежать в основі повсякденних рішень.

Під час діалогів учасники апелюватимуть до сутності думок та ідей, а не до особистостей, що надає змогу поглянути на звичні речі під ширшим кутом зору, а іноді й знайти відповіді на гострі питання сьогодення.

Запрошуємо до участі у семінарі лідерів з різних сфер, які: 

  • досягли значних успіхів у бізнесі, політиці, державному секторі, громадській діяльності, науці, мистецтві тощо; 
  • мають активну громадянську позицію; 
  • віком від 30 років.

Участь у семінарі безкоштовна. Відбір здійснюватиметься на конкурсній основі. При відборі враховуватимуться як особистий досвід аплікантів, так і критерії формування оптимально збалансованої групи.

X