fbpx

Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation залучили підлітків до діалогу про цінності, сьогодення та майбутнє України

9 — 10 грудня Аспен Інститут Київ у партнерстві з Klitschko Foundation провів тестовий семінар програми Aspen Teens 2022 — 2023. Це перший захід програми, участь у якому взяли молоді люди, які раніше закінчили семінари “Обрії Майбутнього”.

За більше, ніж 9 місяців повномасштабного вторгнення Росії на територію України учасники семінару отримали різний досвід прожиття війни: знаходження в Україні в умовах бойових дій, переїзду в інші країни, волонтерства, навчання та роботи в нових для себе умовах. Цим досвідом та своїми думками вони і обмінялися, обговорюючи тексти сучасних українських інтелектуалів та класиків. 

Серед тем, які обговорили підлітки: історія України, передумови повномасштабної російсько-української війни, ставлення до російської культури та її токсичність, бренд нашої країни та його сприйняття в світі, українська ідентичність та риси характеру українців, які найяскравіше проявилися в умовах війни, інтеграція до спільного простору Європи. 

Модерували семінар Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ та Тимур Демчук, керівник напрямку корпоративних програм в Києво-Могилянській Бізнес-Школі.

Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation переконані у важливості залучення підлітків до діалогу про відповідальність, цінності, які визначатимуть їх подальші дії, сьогодення та майбутнє України. А також — у визначальній ролі, яку це покоління відіграватиме у післявоєнному відновленні нашої країни.

X