fbpx

Обрії майбутнього

Дедлайн для заповнення форми - 17 лютого 2019

Ми зобов’язуємося і просимо кандидатів дотримуватися принципів конфіденційності щодо відбору на участь у семінарі. Факт заповнення цієї заявки є підтвердженням Вашої згоди на обробку персональних даних у внутрішній електронній базі Аспен Інституту Київ відповідно до законодавства України.

Після заповнення аплікаційної форми Вас може бути запрошено до участі в співбесіді для спілкування з конкурсним жюрі Аспен Інституту Київ, про що буде повідомлено додатково. Остаточне рішення щодо Вашої участі в семінарі буде надіслано на вказану в анкеті електронну адресу.

Аспен Інститут Київ не інформує кандидатів про причини відмови в участі.

ВАЖЛИВО: останній пункт анкети передбачеє вказуваня посилання на відео-презентацію, яку слід завантажити на YouTube – прохання робити це відео не публічним і доступним для перегляду лише за посиланням.

Місто/селище, область
300-500 знаків
300-500 знаків
300-500 знаків
300-500 знаків
300-500 знаків
Встав сюди посилання на свій аккаунт
Встав сюди посилання на відео-запис, який попередньо завантажений на YouTube. Запиши відео до 1 хвилини. Представ себе. Опиши, чому ти хочеш взяти участь у семінарі. Поділись своїми планами на найближчі 3 роки. Що ти вмієш робити, як ніхто інший?
Відомості про батьків або опікунів
Вкажіть, будь ласка, двох осіб
Батько
Мати
Send
X