fbpx

Обрії майбутнього (березень 2019)

Дедлайн для заповнення форми - 17 лютого 2019

Ми зобов’язуємося і просимо кандидатів дотримуватися принципів конфіденційності щодо відбору на участь у семінарі. Факт заповнення цієї заявки є підтвердженням Вашої згоди на обробку персональних даних у внутрішній електронній базі Аспен Інституту Київ відповідно до законодавства України.

Після заповнення аплікаційної форми на вказану в анкеті електронну адресу Вам буде надіслано підтвердження про отримання заявки на участь у конкурсі.
Аспен Інститут Київ не інформує кандидатів про причини відмови в участі.

ВАЖЛИВО: запишіть, будь ласка, коротке відео (на телефон або камеру), до 1 хвилини. зПредстав себе. Опиши, чому ти хочеш взяти участь у семінарі. Поділись своїми планами на найближчі 3 роки. Що ти вмієш робити, як ніхто інший? Посилання на відеопрезентацію потрібно розмістити в останньому пункті заявки. Завантажте відео на Youtube з обмеженим доступом для перегляду. Відео має бути доступним лише за посиланням.

Запиши відео до 1 хвилини. Представ себе. Опиши, чому ти хочеш взяти участь у семінарі. Поділись своїми планами на найближчі 3 роки. Що ти вмієш робити, як ніхто інший?

Місто/селище, область та поштова адреса
300-500 знаків
300-500 знаків
300-500 знаків
300-500 знаків
300-500 знаків
Встав сюди посилання на свій аккаунт
Встав сюди посилання на відео-запис, який попередньо завантажений на YouTube. Запиши відео до 1 хвилини. Представ себе. Опиши, чому ти хочеш взяти участь у семінарі. Поділись своїми планами на найближчі 3 роки. Що ти вмієш робити, як ніхто інший?
Відомості про батьків або опікунів
Вкажіть, будь ласка, двох осіб
Батько
Мати
Надіслати
X