fbpx

Робота з ініціативами, взаємодія на місцевому рівні, Action Forum: Рада Спільноти визначила пріоритети на 2023-ий рік

До Спільноти Аспен Інституту Київ входять активні й проактивні випускники Аспен-семінарів. Це лідери, яких попри різні погляди та досвід, об’єднує прагнення спільного блага. Розвивати Аспен-спільноту допомагає Рада Спільноти — дорадчий орган Аспен Інституту Київ. 

11 січня Рада Спільноти провела стратегічну сесію. До обговорення долучилися також представники виконавчої команди Інституту. Члени Ради проаналізували свою роботу у 2022 році та визначили пріоритети на 2023-ий. Серед них:

  • Сприяння реалізації ініціатив від членів Спільноти, спрямованих на розбудову в Україні суспільства гідного життя. 
  • Поглиблення взаємодії з членами Аспен-спільноти на місцевому рівні. 
  • Розробка концепції Action Forum у рамках програми для Спільноти. Цей формат передбачає об’єднання зусиль учасників для роботи над проєктами, які представляють спільний інтерес. 

Модерував стратегічну сесію Єгор Григоренко, партнер та керівник консалтингу Deloitte в Україні, випускник семінару “Відповідальне лідерство” — 14, а також модератор семінарів Аспен Інституту Київ.

Нагадаємо, що до діючого складу Ради Спільноти входять Анатолій Амелін (випускник семінару “Відповідальне лідерство”), Віталій Бульда (випускник семінару “Бізнес та Суспільство”), Галина Загороднюк (випускниця семінару “Справедливість, закон і суспільство”), Лариса Латипова (представниця Аспен Інституту Київ), Ольга Магалецька (випускниця семінару “Відповідальне лідерство”), 

Ірина Палько (випускниця семінару “Цінності та Суспільство”), Сергій Роголь (представник Наглядової Ради Аспен  Інституту Київ і випускник семінару “Відповідальне лідерство”), Олексій Соболев (випускник семінару “Цінності та Суспільство”), Артем Шаіпов (випускник семінару “Справедливість, закон і суспільство”).

X